Naujienos

Startavo Kaunas Spring Cup turnyrų serija

Paskelbta 14. kovo 2022

Kovo 12-20 dienomis Kaune vyksta Kaunas Spring Cup turnyrų seriją. Serijoje jau sužasiti pirmieji du turnyrai.

Šeštadienio pavakare žaidėjai rinkosi į atidarymo turnyrą – 165 €. Suformuotas 8250 € buvo paskirstytas šešiems žaidėjams.

Po 6 valandų žaidimo susiformavo finalinis stalas, kurio lyderiu buvo  K. Charlamovas  ~180K. Pasiekus prizines vietas žaidimas sulėtėjo. Dar po 2,5 h žaidimo liko du stipriausi žaidėjai, tai Tomas Sendžikas ir Karolis Charlamovas. Dvikova truko neilgai, o Karoliui įrodžius savo pranašumą – jis skelbiamas turnyro čempionu.

6. Monika Vanagaitė          545 €

Sekmadienio vakarą žaidėjai rinkosi į antrąjį serijos turnyrą – 110 € vertės Knockout tipo turnyrą, kur už kiekvieną pašalintą žaidėją buvo skiriama 25 € premija. Per vėlyvosios registracijos laikotarpį padarytos 59 įpirkos. Suformuotas 5900 € prizinis fondas paskirstytas – 1475 € premijoms ir 4425 € šešiems geriausiems turnyro dalyviams.

Finalinis stalas susiformavo sužaidus beveik 7 valandas. Likus 5 žaidėjams lyderiais buvo Ridas Bitauskas ir Mantas Visockis. Būtent šie žaidėjai žaidė ir dvikovoje. Dalybų nebuvo. Akistata truko daugiau nei valandą, kur Mantas įveikė Ridą ir tapo antrojo Kaunas Spring Cup turnyro nugalėtoju.