Naujienos

Finišavo Klaipeda Open Championsgip turnyrų serija

Paskelbta 28. rugsėjo 2020

Sekmadienio vakarą finišavo Klaipėda Open Championship turnyrų serija. Per seriją žaidėjai išsidalino daugiau nei 70.000 €.

Paskutinis sužaistas turnyras buvo 200 € vertės dviejų startinių dienų pagrindinis turnyras, kuriame paklotos net 162 įpirkos, o prizinis fondas perkopė 28.000 €. Prizai buvo paskirstyti septyniolikai geriausiųjų žaidėjų.

Po beveik 8 valandų kovos antroje dienoje buvo suformuotas finalinis stalas, o po dar 3,5 valandos išsiaiškintas ir nugalėtojas. Juo tapo Darius Miklovas, kuris finalinėje dvikovoje įveikė Liutaurą Armanavičių.

17.          Vilius Zamzickas – 440 €

Serijos metu buvo vedamas ir atskiras serijos reitingas kurio nugalėtojas nebuvo aiškus, kol nebuvo sužaisti visi turnyrai. Suskaičiavus visus pasiekimus serijos čempionu skelbiamas Liutauras Armanavičius. Serijos prizinikų trejetas

1. Liutauras Armanavicius – 676 €
2. Darius Miklovas – 406 €
3. Deividas Sabaliauskas – 270 €

Sveikinimai visems serijos prizininkams ir nugalėtojams. Sekanti serija jau čia pat, tai didžiausias Lietuvos pokerio turnyras – Žvejo Iššūkis 2020. Registracija jau nuo spalio 1d. Sekite informaciją.