Naujienos

Finišavo Kaunas Turbo Festival

Paskelbta 10. vasario 2020

Šeštadienio vakarą finišavo Kaunas Turbo Festival, kuris truko 8 dienas. Apie šalutinius turnyrų informacija galite rasti čia.

Ketvirtadienio vakarą startavo pagrindinio serijos turnyro 1A sesija. 150 € įpirko turnyre buvo užpildyti visi stalai, o nespėjusieji stojo į laukiančiųjų eilę. Viso per 1A sesija padarytos 45 įpirkos, o finalinė dieną prasibrovė 8 žaidėjai.

1B diena buvo dar aktyvesnė, joje dar padarytos 58 įpirkos. Dieną išgyveno 15 žaidėjų. Finalinėje dienoje susitiko 23 žaidėjai, kurie kovojo dėl 13627 € prizinio fondo dalies. Prizai buvo paskirstyti devyniems geriausiems žaidėjams.

Likus dviem žaidėjams trumpam buvo sustabdytas žaidimas dėl dalybų derybų, neradus abiem tinkamo varianto buvo pratęstas žaidimas ir jau po kelių rankų Laimis G. laimi paskutinę ranką laikydamas 88 prieš Andriaus S. J10 ir tampa serijos pagrindinio turnyro nugalėtoju.

9. Vytautas Gilys                            423 €

Taip pat visos serijos metu buvo renkami reitingo taškai. Geriausią pasirodymą pademonstravo Hermenegildas Žilys, kuris net 5 kartus iškovojo prizines vietas. Jis ir tapo serijos nugalėtoju, antroje vietoje palikdamas Dainių Balyną ir trečioje vietoje Ramūną Krikščionaitį. Visą serijo reitingą fgalite pmatyti čia!